Faaliyetler
AYMOD Fuarı Eylül 2018 Fuarına Ziyarete Gittik

 

 

İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen 60. Aymod Ayakkabı ve Moda Fuarını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cemal Aydın, Dernek Koordinatörümüz Gülistan Selo ve Kırıkkalem Ajans Reklam Müdiresi Gülin Ünsalan ziyaret ederek dernek üyelerimizle ve üye adaylarımızla görüşmelerde bulundular ve iyi fuarlar dilediler.

Aynı zamanda derneğimizin yönetim kurulu üyesi olan Süren Deri firma sahibi Sayın Hasan Süren'in stantını ziyaret ettik.

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçı Birlikleri Başkanı Sayın Erkan Zandar ile firması olan Zandar Ayakkabı Stantında küçük bir toplantı gerçekleştirdik.

V 1969 Italia firması da Aymod'a stantlı katılım gösteren üye adaylarımızdandı. Genel Müdür Halil Kaymakçılar ile görüşüp, yeni yılda üyelik başvurularını yapacaklarının sözünü aldık.

DC Design Case firması Genel Müdürleri Sayın Davut Konuk ve Adem Cemil Basak'ın stantlarını ziyar ettik. Cep Telefonu ve tablet kılıfında uzmanlaşan firmaları ile ihracata konsantre oldukları bilgisini aldık.

Guzini Firma Sahibi Mustafa Gündoğdu ve Dış Ticaret Sorumlusu Fatih Gündoğdu ile fuar hakkında ve gelecek projeler hakkında görüşmelerde bulunduk.

Bir kadın girişimcinin firması olan Serpiente'de Genel Müdür Tülin Karaatlı ile görüştük. Bursa'da yerleşik olan firma egzotik deri çanta çalışmakta.

Dernek üyemiz Özözler Deri firmasının stantını ziyaret ettik ve Firma sahibi Sayın Rıfat Özkartal, Mehmet Selim Özkartal, Mehmet Akın İskender ile görüştük.

 

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Sayın İekib Avdagiç'e Tebrik Ziyaretimiz
İthalat Genel Müdürlüğü Ziyaretimiz
Imperteks Kumaşlarda %14 İlave Gümrük Vergisi Uygulaması 01.01.2019'da ithal ürünlere yansıtılacak
İthalat Genel Müdürü Ziyaretimiz
5903 GTP'li Imperteks Kumaşlara Yansıtılacak İGV ile İlgili Görüş Alış Verişinde Bulunduk
İhracat Genel Müdürlüğü Ziyaretimiz
Saraciye sektörümüzün ihracatta yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerimizi konuştuk
İDMİB Saraciye URGE Projesi Değerlendirme Toplantısı
2018 yılı değerlendirmesi görüşüldü ve 2019 projeleri değerlendirildi
İSMEK ve SSD İşbirliği İle Çanta ve Aksesuar Yapımı Kursu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayatboyu Öğrenme Merkezi (İSMEK) ile İlk Kursumuzu Açtık
İDMİB Zeytinburnu Deri Meslek Lisesini Ziyarete Gittik
Yeni atanan okul müdiremiz Sayın Aylin İstek ile okulumuzu gezdik