Faaliyetler
AYMOD Fuarı Eylül 2018 Fuarına Ziyarete Gittik

 

 

İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen 60. Aymod Ayakkabı ve Moda Fuarını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cemal Aydın, Dernek Koordinatörümüz Gülistan Selo ve Kırıkkalem Ajans Reklam Müdiresi Gülin Ünsalan ziyaret ederek dernek üyelerimizle ve üye adaylarımızla görüşmelerde bulundular ve iyi fuarlar dilediler.

Aynı zamanda derneğimizin yönetim kurulu üyesi olan Süren Deri firma sahibi Sayın Hasan Süren'in stantını ziyaret ettik.

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçı Birlikleri Başkanı Sayın Erkan Zandar ile firması olan Zandar Ayakkabı Stantında küçük bir toplantı gerçekleştirdik.

V 1969 Italia firması da Aymod'a stantlı katılım gösteren üye adaylarımızdandı. Genel Müdür Halil Kaymakçılar ile görüşüp, yeni yılda üyelik başvurularını yapacaklarının sözünü aldık.

DC Design Case firması Genel Müdürleri Sayın Davut Konuk ve Adem Cemil Basak'ın stantlarını ziyar ettik. Cep Telefonu ve tablet kılıfında uzmanlaşan firmaları ile ihracata konsantre oldukları bilgisini aldık.

Guzini Firma Sahibi Mustafa Gündoğdu ve Dış Ticaret Sorumlusu Fatih Gündoğdu ile fuar hakkında ve gelecek projeler hakkında görüşmelerde bulunduk.

Bir kadın girişimcinin firması olan Serpiente'de Genel Müdür Tülin Karaatlı ile görüştük. Bursa'da yerleşik olan firma egzotik deri çanta çalışmakta.

Dernek üyemiz Özözler Deri firmasının stantını ziyaret ettik ve Firma sahibi Sayın Rıfat Özkartal, Mehmet Selim Özkartal, Mehmet Akın İskender ile görüştük.

 

12-15 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenen Mosshoes Fuarına...
Mosshoes Mart 2019 Fuarı
Mart 2019 Yönetim Kurulu Toplantımız
Mart 2019 Yönetim Kurulu Toplantımız Sayın Güven Karaca'nın ev sahipliğinde gerçekleşti
İstanbul Ofis ve Kırtasiye Fuarı
Çanta sektörünün önde gelen firmaları Kırtasiye Fuarındaydı
İstanbul Ticaret Üniversitesi Değerlendirme Toplantısı
İstanbul Ticaret Üniversitesi ile Birlikte Yeni projeleri Değerlendirmek Üzere Toplandık
İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne Ziyarete Gittik
İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne Ziyarete Gittik
TİM Delegeler Çalıştayı
Çalıştaya katılarak sektörümüze dair iki önemli sorunu günceme taşıdık
İDMİB Sektör Buluşmaları Değerlendirme Toplantısı
İDMİB'de temsil edilen alt sektörlerin talep ve önerilerinin değerlendirildiği toplantıya katıldık